Error message

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? në include_once() (rreshti 1387 i /home/crlds/public_html/includes/bootstrap.inc).

Përshëndetje dhe Urime për Vitin e Ri 2020

Ndërsa kemi ardhur në fund të vitit 2019, është koha e duhur e vitit për të reflektuar dhe filluar planifikimin për një vit të ri përpara. Do të ishte pikërisht ky objektiv i mëngjesit të punës, i organizuar nga CRLDS me Bordin e tij të Drejtorëve, Stafin, bashkëpunëtorët dhe partnerët, sot në ambientet e selisë CRLDS. Takimi kishte ngjyra festive dhe reflektuese në të njëjtën kohë.

Të dashur të gjithë, është koha e duhur e vitit për të reflektuar dhe filluar planifikimin për një vit të ri përpara. 2019 Nuk ka qenë vetëm një vit plot arritje të mëdha për qendrën tonë, por më e rëndësishmja, ka qenë një vit i marrëdhënieve të jashtëzakonshme dhe lidhjeve të bukura. Asnjë nga këto nuk mund të ishte e mundur pa të gjithë ju.

Faleminderit për partnerët tanë besnikë që na kanë mbështetur gjatë një kohe kaq të vështirë. Ne i vlerësojmë shumë marrëdhëniet tona dhe mezi presim t'i konsolidojmë ato në vitet në vazhdim.

Faleminderit për kontribuesit tanë: Lektorë, prezantues, trainer dhe pjesëmarrës në trajnimet dhe aktivitetet tona, të gjitha shumë të vlefshme për ne dhe me një kontribut të vlefshëm për ta bërë këtë vit kaq të veçantë për ne. Ne do të jemi të etur të vazhdojmë të punojmë me ju të gjithë me të njëjtin nerv dhe energji. Eshtë bukur të mos humbasësh asnjë prej jush ndër vite, duke filluar nga aktiviteti ynë i parë në ditën e prezantimit të Qendrës me Profesor Alexander Carnera, nga Shkolla e Biznesit në Kopenhagë, Danimarkë dhe traineri i parë Manfred Ziwers, nga Gjermania, për tu pasuruar më tej me shumë më tepër.

Faleminderit miqve tanë. Ne jemi me të vërtetë me fat që kemi një pasuri kaq të mirë përreth. Faleminderit që keni qenë gjithmonë me ne.

Së fundmi - falënderime të veçanta për ekipin tonë të mrekullueshëm. Faleminderit për përpjekjen tuaj të vazhdueshme, angazhimin dhe përkushtimin për të sjellë sukses në CRLDS. Faleminderit për përkrahjen dhe besimin tuaj të vazhdueshëm se kush jemi dhe çfarë duam.

Më në fund, në këtë sezon festash, ju uroj të gjithëve gëzim, kujtime të ngrohta dhe paqe. Le të jemi mirënjohës për ato që kemi, të përqafojmë të dashurit tanë dhe të jemi mirënjohës që i kemi.

Paci një Krishtlindje të Gëzuar dhe një Vit të Ri shumë të lumtur të mbushur me sukses, lumturi dhe shëndet të mirë.

Luiza Hoxhaj,

 Drejtori Ekzekutiv i CRLDS