Error message

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? në include_once() (rreshti 1387 i /home/crlds/public_html/includes/bootstrap.inc).

ACHIEVE Takimi në Pejë

Ngjarja e 3-të Ndërkombëtare e Projektit

ACHIEVE “Ndërgjegjësimi i historisë së përbashkët për identifikimin dhe zgjerimin e vlerave të Evropës” Takimi i partnerëve të projektit (CRLDS është një nga partnerët) do të mbahet në Pejë, Kosovë*.

Në rend dite: takim me kryetarin Gazmend Muhaxheri; seminare mes partnerëve mbi disa tema, nga përditësimet e vetë projektit deri te "Euroscepticizmi" dhe më shumë.

Eventi do të zhvillohet në datat 05-07 Dhjetor 2021.