Error message

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? në include_once() (rreshti 1387 i /home/crlds/public_html/includes/bootstrap.inc).

Kronike e TV 6+1

Kronike e TV 6+1 Vlora mbi "Forumi i Zhvillimit Ekonomik Rajonal dhe Lokal", Vlore me 14/10/2016: